Максим Перепелиця (посмертно)

Максим Перепелиця (посмертно) Award

01.03.2019

МОЛОДШОГО СЕРЖАНТА 95-Ї БРИГАДИ МАКСИМА ПЕРЕПЕЛИЦЮ ПОСМЕРТНО НАГОРОДИЛИ ОРДЕНОМ «НАРОДНИЙ ГЕРОЙ УКРАЇНИ»

Молодшого сержанта 95-ї бригади Максима Перепелицю посмертно нагородили орденом «Народний Герой України»

Сьогодні, 1 березня, у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка проходить церемонія вшанування бійців і лікарів АТО/ООС, орденом «Народний герой України».

Серед бійців, яких вшановують наш житомирянин, боєць 95-ї Окремої десантно-штурмової бригади Максим Перепелиця, який загинув 25 листопада 2017 року, нагороду – недержавний  орден – «Народний Герой України» – отримала мама нашого захисника, Перепелиця Галина Миколаївна.

Довідково: Максим Перепелиця, народився  28 листопада 1990 року. Перепелиця Максим Олегович народився у місті Житомирі. Після року навчання у  Житомирському технологічному коледжі Київського національного університету будівництва і архітектури Максим був призваний до  проходження строкової служби. Після закінчення строку, проаналізувавши отриманий досвід у Деснянському навчальному центрі, юнак вирішив, що служба у лавах Збройних сил України та захист українського народу – це  є його покликання та справа усього життя. Був підписаний 3-річний військовий контракт, і розпочалася служба у 30-й механізованій бригаді у м. Новоград-Волинському.

У  вогняний період Революції гідності Максим брав активну участь в акціях на Майдані у Києві. А з початком військової агресії російської федерації відносно України, не роздумуючи, підписує контракт з 95-ю Окремою десантно-штурмовою  бригадою, а згодом служить у 13-му окремому десантно-штурмовому батальйоні. На посаді молодшого сержанта Максим командував відділенням, мав авторитет та повагу серед підлеглих.

…Швидко та раптово ворожа куля обірвала  молоде життя. Загинув Максим Олегович Перепелиця 25 листопада 2017 року поблизу Верхньоторецького на Донеччині, рятуючи життя свого побратима. За три дні – 28 листопада – Героєві мало б виповнитися 27років.

Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

created by