У Місії “Народний Герой України” відтепер є сайт

У Місії “Народний Герой України” відтепер є сайт

Дорогі брати та сестри!

Маємо для вас гарну новину!

У Місії «Народний Герой України» нарешті з’явився свій сайт! Справжній сайт – стильний, сучасний, зручний у використанні та орієнтований на коритувача. Переходьте за посиланням – самі усе побачите!

Розробкою та дизайном сайту займалася команда крутезних професіоналів «Zgraya Digital», за що ми їм безмежно вдячні.

Хотілося б трошки розповісти вам про сайт «Народний Герой україни».

Отже, головна сторінка сайту. Тут ви можете дізнатися – хто ми такі, що ми робимо та чому ми це робимо. Також тут ви знайдете інформацію про ордени – як вони виглядають, хто та чому цими орденами нагороджується. На головній сторінці сайту можна ознайомитись зі складом Нагородної Ради і завантажити для ознайомлення «Статут Ордена», «Опис Ордена» та «Положення про Нагородну Раду».

Розділ сайту «Про місію». Тут можна дізнатися історію створення Місії «Народний Герой України» – з чого все почалося.

Розділ сайту «Новини». Тут ми будемо публікувати новини з життя Місії, статті, інтерв’ю, події, зустрічі – все що так чи інакше стосується Ордену та Народних Героїв.

Розділ сайту «Церемонії». Тут у хронологічному порядку розміщена інформація про усі церемонії нагородження народною відзнакою – де, коли та хто був нагороджений. Також тут зібрано фотографії та відео з церемоній нагородження.

Розділ сайту «Історії». Це – найголовніший розділ. Тому що – тут зібрані імена, обличчя та історії Народних Героїв. ВАЖЛИВО: цей розділ все ще знаходиться на стадії наповнення інформацією – нажаль у нас немає якісних фото усіх героїв, немає достатньо повної інформації про декого з них. Тому – ми будемо вдячні вам за допомогу у пошуку цих даних. Вважаєте, що інформація неповна? Маєте фото Героя кращої якості? Звертайтесь до нас. З вашою допомогою ми заповнимо пробіли.

Розділ сайту «Книга» присвячений одному з наших найголовніших та найбільш масштабних проектів – виданню книги «Народний Герой України. Історії справжніх».

Розділ сайту «Оформити подання» призначений для заповнення форми подання на нагородження. Вважаєте людину достойною – тоді вам сюди

Сподіваємось, сайт «Народний Герой України» сподобається вам і допоможе нам продовжувати свою роботу. Рухаємось далі.

Слава Україні!

created by